@nyugiboy   Sunday June 23rd, 2013, 11:30 p.m. Retweet
slovak ultimate league results 1.morthens 2. golden antz 3. Mental discorders SOTG - banik asky
@nyugiboy   Sunday June 23rd, 2013, 5:07 p.m. Retweet
Md 3rd place 8-9 vs ga semis 13-6 vs out milan with callahan goal
@outsiterz   Sunday June 23rd, 2013, 4:43 p.m. Retweet
S Mentalom prehrávame 6:13. Skončili sme 4.. Turnaj vyhrali Morthens, spirit ostáva v Prievidzi.
@nyugiboy   Sunday June 23rd, 2013, 4:19 p.m. Retweet
RT @ForbesTech: The final chapter of the Enron saga has most likely drawn to a close http://t.co/LHfOKBOMvu
@outsiterz   Sunday June 23rd, 2013, 1:56 p.m. Retweet
Tentokrát sme na Morthens nestačili, prehrali sme 9:14. Za hodinu hráme o 3. miesto proti Mentalu.
@outsiterz   Sunday June 23rd, 2013, 11:37 a.m. Retweet
UFO si včera natrénovalo zónu ale nepomohlo. Vyhrali sme 13:7. Semi opäť proti Morthens.
@outsiterz   Saturday June 22nd, 2013, 11:08 p.m. Retweet
Zajtra ráno 10:10 začíname playoff proti UFO Špačince!
@nyugiboy   Saturday June 22nd, 2013, 8:10 p.m. Retweet
Mental discorders remains undefeated. 2.round of slovak ultimate league on top class stadium in Prievidza
@outsiterz   Saturday June 22nd, 2013, 7:55 p.m. Retweet
Super zápas s Morthens: začiatok 4:1, od polčasu nová hra, 10 minútový universal point, výhra 8:7!
@outsiterz   Saturday June 22nd, 2013, 5:50 p.m. Retweet
@outsiterz   Saturday June 22nd, 2013, 2:57 p.m. Retweet
Nad UFOm s hordou nováčikov sme vyhrali 11:1, ideme do skupiny o nasadenie s Mentalom a Morthens.
@outsiterz   Saturday June 22nd, 2013, 12:11 p.m. Retweet
2. Kolo UL SAF Outsiterz vo vyrovnanom zápase vyhrali nad Kusom Plastu 9:8
Tweets Before the Tournament
@nyugiboy   Tuesday June 11th, 2013, 1:44 p.m. Retweet
morho! heating up for Windmill. some thoughts of mine are also about season 2014.
@nyugiboy   Tuesday June 4th, 2013, 4:35 p.m. Retweet
Rozečti.se přes @RozectiSe
@nyugiboy   Friday May 31st, 2013, 8:28 a.m. Retweet
Frisbee camp LOC III in tomorrow Prievidza 1. ZS Sama CHalupku 10:00
@outsiterz   Sunday May 26th, 2013, 3:11 p.m. Retweet
Laseroví pávi nás úplne rozšírili 3:15 na #EUCQ nakoniec sme skončili na 8mom mieste
@outsiterz   Sunday May 26th, 2013, 1:02 p.m. Retweet
Prvá výhra na #EUCQ proti Tieland 10:8 Začiatok zápasu bol 2:5 ale ľudia začali makať a otočili sme to. Posledný zápas proti Lezer Pavak.